Diamond Galerie

O galerii

Prostory Diamond galerieBezpečným investičním produktem s vysokým potenciálem růstu a dobrou likviditou je celosvětově považována investice do umění.

Společnost Prague Diamond Invest s.r.o v loňském roce otevřela pro své klienty neveřejnou investiční Diamond galerii. Cílem tohoto projektu je nabídnout klientům výnosnou investici do umění zcela nestandardním způsobem, a to v interiéru luxusního bytu.

Po úspěšném fungování projektu v uplynulém roce se společnost rozhodla vybudovat stálou prodejní galerii v areálu Prague Diamond Golf Clubu v Praze 5 Lahovicích. Zkušenosti z prvního roku provozu ukázaly zájem návštěvníků golfu, tak vlastní galerie, o spojení těchto aktivit v jednom prostoru, což umožní trvalý kontakt zájemců o sport s uměním a naopak. Na ploše cca 300 m2 bude nabídnuta jak klientům společnosti Prague Diamond Invest s.r.o, tak návštěvníkům areálu, možnost prohlídky a koupě významných uměleckých děl od předních českých autorů.

Prostory Diamond galerieDíla jsou do nabídky galerie vybírána na základě konzultace s předními odborníky v oblasti umění, kteří garantují jejich vysokou uměleckou úroveň a současně vysoký potenciál investičního růstu. Investorům jsou nabízena pouze ta díla, která mají v kontextu tvorby autora nezastupitelný význam a byla opakovaně vystavena.

Diamond galerie poskytuje kompletní servis pro náročného zákazníka, od výběru díla do konkrétního interiéru, přes rámování, instalaci, vyhotovení posudku. Pro své klienty organizuje galerie autorské večery  - Diamond day/evening sessions a další zajímavé společenské akce.